Akce

Na téma Léčba barvou a symbolem pořádám pravidelné akce buď formou přednášek nebo celodenních seminářů.

 

 

Přednáška: Léčba barvou a symbolem 

Přednášející: Bc. Věra Lochmanová 
Délka přednášky: 60 minut 
 

OBSAH PŘEDNÁŠKY:

Na přednášce se dozvíte, jakým způsobem využít léčivého potenciálu barev a symbolů v každodenním životě k odstranění fyzických nebo psychických problémů různého rázu. V každodenním životě se setkáváme s mnoha barvami a symboly - předměty, zvířata, květiny atd.. Barvy a symboly se dají velmi dobře využít také k léčbě různých obtíží. Každé číslo vibruje také určitou barvou, to znamená, že z data narození se dá sestavit osobní profil každého člověka a ten mu poradí, jaké barvy v podobě správně barevně laděného šatníku, nábytku, bytových doplňků, potravin atd. by měl zařadit do svého každodenního života, tak aby přispěly k jeho léčbě a osobnímu rozvoji! Také čakry – energetická centra v těle a meridiány - orgánové dráhy vibrují určitou barvou. Na této přednášce se dozvíte, jaké barvy patří jednotlivým čakrám a orgánovým drahám např.: kořenové čakře, srdeční čakře, dráze ledvin, dráze jater, dráze žaludku a dalším čakrám a drahám. Zároveň Vám poradím, jakým způsobem na sebe nechat barvy působit, aby odstranily potíže v dané oblasti ať již ve fyzické nebo psychické rovině.
 
 

Seminář: Využití barev a symbolů pro osobní a profesní růst

Lektorka semináře: Bc. Věra Lochmanová

Délka semináře: celodenní seminář

 

OBSAH SEMINÁŘE:

Odstranili byste rádi potíže ať již fyzického nebo psychického rázu a nevíte jak? Proč nevyužít k léčbě to, co máme denně k dispozici a to barvy a symboly (předměty, zvířata, květiny atd.). Chcete-li se dozvědět, jak přesně barvy a symboly používat k odstranění problémů, co jednotlivé barvy a symboly znamenají, může být tento celodenní seminář určen právě Vám!

 

Rovněž čísla v našem datu narození vibrují určitou barvou a my díky tomu disponujeme určitými vlastnostmi a některé nám naopak mohou chybět, sestavíme z data narození každého účastníka  podrobný barevný číselný profil, jaké barvy mu chybí a jakým způsobem by je měl zařadit do svého každodenního života např.: v podobě změny správně barevně zvoleného šatníku, barevného ladění bytu, správný výběr bytových doplňků, konzumace potravin žádoucí barvy atd., aby došlo k zharmonizování života.

 

Dozvíte se také, jaké barvy náleží jednotlivým drahám (orgánům) v těle a jak příslušnými barvami můžete ovlivnit váš zdravotní stav. Naučíte se také sestavu cviků na harmonizaci vašich orgánových drah. Každý člověk má v těle 12 drah tzv. meridiánů (např.: dráha ledvin, jater, žlučníku atd.) a 7 čaker tzv. energetických center. Každá čakra řídí v našem životě určité oblasti např.: vztahy, osobní vyjádření, finanční záležitosti atd.. Každé čakře náleží určitá barva a dozvíte se, jak pomocí příslušné barvy můžete zharmonizovat činnost těchto energetických center a tím uvést do souladu i jejich činnost a dané oblasti v životě, které řídí. 

 

V semináři také každý namaluje intuitivně cokoliv, co ho na základě jeho vnitřního cítění napadne, jedná se o tzv. psychologickou kresbu a uděláme rozbor každého obrázku. Každý také intuitivně namaluje symbol (předmět, zvíře, květinu nebo cokoliv jiného) na jeho osobní ochranu jako talisman pro štěstí! Naučíme se také pracovat s kyvadlem, abychom nalezli odpovědi na otázky, které barvy a symboly jsou pro nás v danou chvíli nejdůležitější k našemu osobnímu růstu ať již v osobní nebo profesní oblasti.

 

Vezměte si s sebou tedy, prosím, pevné desky, pastelky, papíry, podložku na cvičení kvůli krátké sestavě cviků na meridiány (jednotlivé orgánové dráhy),vezměte si s sebou také kyvadlo nebo cokoliv co jako kyvadlo můžete použít např.: přívěšek s řetízkem, dále také provedeme i pár meditačních cviků na jednotlivé barvy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Bc. Věra Lochmanová Řepov 131
Mladá Boleslav
29301
tel.: 728 111 117