Obrazy lze objednávat na základě jednotlivých katalogů. 

Katalogy obrazů s ceníkem včetně možností zpracování jednotlivých motivů/obrazů ke stažení v pdf zde:

 

KATALOG 1. ENERGETICKÉ OBRAZY.pdf 

KATALOG 2. OBRAZY S POSELSTVÍM.pdf

KATALOG 3. LÉČIVÉ OBRAZY.pdf

KATALOG 4. ŘÍŠE FANTAZIE A SNŮ.pdf

KATALOG 5. TERAPIE BARVOU.pdf

KATALOG 6. FOTOGRAFIE.pdf

 

Fotogalerie obrazů dle jednotlivých kategorií zde: www.facebook.com/pg/barevne/photos/?tab=albums

 

Máte zájem přímo o originál? Cenu a dostupnost originálu včetně formátu a zpracování si ověříte na: veralochmanova@email.cz

V případě zájmu o obraz mě můžete kontaktovat: kontakt


Obrazy řadím do následujících kategorií, stačí si pouze vybrat dle Vašich požadavků:

 

1. ENERGETICKÉ OBRAZY - harmonizují a sjednocují naši energii. Pomáhají nám uvádět do rovnováhy různá energetická centra v těle, aby jejich funkce byla v rovnováze. Patří sem např.: čakrové obrazy. Napomáhají nám nalézt klid, uvolnění a sebedůvěru. Odstraňují bloky v těle, které způsobuje špatně rozmístěná energie v těle. 

 

2. OBRAZY S POSELSTVÍM - nám předávají poselství pomocí barev a symbolů. Poselství, které je nám předáno, může být pro nás v určitých životních momentech rozhodující a pomoci si zachovat vlastní víru, která je velmi důležitá, když chceme v životě něčeho dosáhnout.

 

3. LÉČIVÉ OBRAZY - pomáhají při léčbě ať psychického či fyzického rázu. Vycházíme z alternativní medicíny, kde intuitivně zvolené motivy a léčivá síla barev mají jedinečnou schopnost léčit, neboť v sobě mají velký energetický potenciál. Každý obraz se zabývá léčbou určitého zdravotního problému (např.: léčbou jater, ledvin, civilizačních chorob atp.).

 

4. ŘÍŠE FANTAZIE A SNŮ - obsahuje nadpřirozené bytosti(víly, anděly, bájná zvířata, barevné motivy atp.). Tyto obrazy rozvíjejí naši fantazii a představivost, abychom lépe vnímali také události, které nejsou vidět "pouhým okem". U každého obrazu je uvedeno, co nám skrze obraz má být sděleno a čeho bychom si měli v našich životech povšimnout pomocí symbolů.

 

5. TERAPIE BARVOU - obsahuje pouze barevné obrazy bez určitých motivů, neboť každá barva má svůj určitý léčivý potenciál a působí na lidský organismus. Barvy se tedy dají využít k léčbě různých potíží ať již fyzického či psychického rázu.

 

6. FOTOGRAFIE S PŘÍRODNÍMI MOTIVY - zachycují jedinečnou krásu přírody a navozují pocit uvolnění a klidu. Barvy přírody působí blahodárně na psychiku.

Vyhledávání

Kontakt

Bc. Věra Lochmanová Řepov 131
Mladá Boleslav
29301
tel.: 728 111 117