O mně:

 

Jmenuji se Věra Lochmanová. Narodila jsem se 1. 10. 1981 v Mladé Boleslavi v České republice. Malování mě provázelo celým mým životem již od útlého dětství od věku 4 let. Od roku 1989 do roku 1999 jsem navštěvovala Lidovou školu umění v Mladé Boleslavi, kde jsem měla příležitost vyzkoušet si hned několik malířských a uměleckých stylů např.: realismus, impresionismus, abstrakci, koláž, linoryt a další. K mým nejoblíbenějším umělcům patří Salvador Dalí, který pro mě byl v minulosti a i zároveň v současnosti největší uměleckou inspirací. Malování je mým největším koníčkem a zároveň relaxací. Vždy mě nejvíce potěší, když moje obrazy někomu zlepší náladu nebo dají nové podněty k přemýšlení. Barvy a symboly v podobě zvířat, rostlin, věcí, barev a tvarů jsou mojí největší inspirací a tvorbou obrazů se snažím zachytit jejich vnitřní krásu. Převážná většina mých obrazů je tvořena pastelem a zbytek většinou temperou.

Obrazy v sobě spojují hned několik stylů zároveň, a proto je těžké je zařadit pouze do jednoho směru. Styly, které mě během tvorby ovlivňovaly a stále ovlivňují jsou abstrakce, impresionismus a zároveň alternativní medicína léčba barvou a symbolem, čínská medicína a učení Feng-shui, neboť každá barva a každý symbol má svůj význam a léčivý potenciál. Zároveň naše jednotlivá energetická centra v těle tzv. čakry a orgánové dráhy tzv. meridiány vibrují určitou barvou a použitím dané barvy se dá jejich činnost pozitivně ovlivňovat. 

 

V minulosti jsem například vystavovala v Templu v Mladé Boleslavi, ve Sboru Českých bratří, v Praze nebo v Bělé pod Bezdězem. 

Na téma Léčba barvou a symbolem také pořádám přednášky a celodenní semináře pro zlepšení životních podmínek případně psychického a zdravotního stavu, dále pro osobní růst jak v soukromém tak v pracovním životě, neboť vhodnými barvami a symboly se dá mnohé ovlivnit. Na semináři Vám poradím, jaké barvy a případně symboly byste měli začlenit do Vašeho života na základě Vašeho data narození, zdravotního stavu a psychologické kresby, kterou si namalujete a udělám Vám její odborný rozbor. Obrazy jsou vhodné jak pro děti tak pro dospělé a jejich hlavním smyslem je předávat dobrou náladu a šířit pozitivní energii kolem sebe. V současné době se aktivně zabývám alternativní léčbou, která využívá léčivou sílu barev a vizuálních symbolů, které napomáhají odstranit problémy různého rázu. Na přání jsem také schopna vyhotovit léčivý obraz přímo na míru pro Vás nebo pro Vaše blízké. Konzultace je zcela zdarma. Cena originálního léčivého obrazu na zakázku je Kč 1190,-. Obraz je malován pastelem. Provedení dřevěný rám + háček pro zavěšení, sklo. Formát léčivého obrazu na zakázku je 30x40 cm (A3). Dále dle Vašeho přání Vám mohu vytvořit obrazy na zakázku přímo do Vašich prostor např.: do hotelů, kaváren, čajoven atp.. Cena dohodou dle zakázky.


 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Bc. Věra Lochmanová Řepov 131
Mladá Boleslav
29301
tel.: 728 111 117